Prikrývka Bamboo 140x200 Zobraziť plnú veľkosť

Prikrývka Bamboo 140x200

Celoročná antibakteriálna prikrývka s vynikajúcimi termoregulačnými vlastnosťami. Prikrývka má špeciálne ergonomické prešívanie vďaka ktorému dokonale „priľne“ k celému telu.

Viac detailov

L0199

6 položiek na sklade

95,00 €

Znížená cena!

-110,00 €

205,00 €

18 ďalších produktov v tejto kategórii:

Predchádz.
Nasl.
Bambusová tkanina absorbuje o 60% vlhkosti viac ako bavlna. Vlákno dokáže lepšie vyrovnávať teplotné rozdiely. Bambus dýcha, zahrieva aj chladí. Vlákna sú dokonale priedušné - poskytujú ľudskému telu tú najpohodlnejšiu teplotu. Ich prirodzená "aróma" zabráni vzniku akéhokoľvek zbytočného zápachu
Bambusové vlákna majú antibakteriálne a antialergické vlastnosti rovnako ako rastlina samotná, a preto dokážu zničiť až 70% nežiaducich baktérií a sú vhodné pre osoby s náchylnosťou k alergickým reakciám.
 
Zloženie:
Poťahová látka: mikrodamašek – 100% polyester

Výplň: Bamboo – 50% viskóza / 50% polyester, 1000 g.

 
Pranie: max. 60°C.
  
  • Bambus je považovaný za najrýchlejšie rastúcu drevitú rastlinu. Dokáže vyrásť jeden meter za jeden deň. Po zbere - zrezaní nie je potrebná nová výsadba, keďže sa opätovne zregeneruje ako tráva.
  • Bambus sa podobne ako drevo rozloží do kompostu, môže to trvať 2-3 roky.
  • Na jeho pestovanie nie je potrebné používať pesticídy ani hnojivá, nakoľko bambus obsahuje antimikrobiálnu látku, ktorá mu poskytuje prirodzenú ochranu pred škodcami a plesňami.
 
Rozmer: cca 140x200 cm